Головна » 2009 » Серпень » 13
Запитай про лохвицьку справу Гонгадзе

Журналіст районної газети "Лохвицький край" Сергій Ніконов заявив про погрози фізичної розправи на свою адресу з боку голови Лохвицької районної ради Володимира Борисенка. Про цікаві деталі їхньої розмови можна дізнатися у п’ятницю, 14 серпня, об 11.00 год. у приміщенні ОКІА «Новини Полтавщини» (к. 517 облдержадміністрації). У прес-конференції візьмуть участь начальник Головного управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації Олег Пустовгар, головний редактор газети «Лохвицький край» Олег Лісняк та учасник історії на березі Сули Сергій Ніконов. На заході прозвучить диктофонний запис діалогу з погрозами та лайками, адресованими журналісту.

Творчий колектив редакції газети «Лохвицький край» звертається до владних силових структур, громадських організацій і журналістів з проханням дати належну оцінку діям високопосадовця і унеможливити здійснення та повторення його погрози.

http://www.regionnews.poltava.ua/index.php?g ... Читати далі »

Переглядів: 939 | Додав: tREX | Дата: 13.08.2009

Журналіст заявляє про погрози фізичної розправи

Журналіст тижневика "Лохвицький край" (Полтавська область) 33-річний Сергій НІКОНОВ заявляє про погрози фізичної розправи на свою адресу з боку голови Лохвицької районної ради Володимира БОРИСЕНКА.

Як передає кореспондент УНІАН, про це журналістів повідомив сам С.НІКОНОВ.

За його словами, відповідне звернення він передав до органів МВС, СБУ і прокуратури області.

Зокрема, у своїй заяві С.НІКОНОВ пояснив, що отримав від головного редактора завдання розслідувати будівництво об`єкту в селі Млини на березі річки Сула.

Приводом для журналістського розслідування стали скарги місцевих жителів про те, що через будівельні роботи на березі вода у річці стала каламутною і вони не можуть купатися.

Свої спостереження С.НІКОНОВ виклав у статті "На березі Сули буде житловий будинок", в якій розповів, що господарем маєтку, що будується, буде В.БОРИСЕНКО, після чого почув від нього погрози фізичної розправи.

Як доказ погроз С.Н ... Читати далі »

Переглядів: 1153 | Додав: tREX | Дата: 13.08.2009