Головна » 2015 » Березень » 26
21 березня 2015 року на спортивному майданчику зі штучним покриттям відбулася фінальна гра Кубку міста Червонозаводського з міні-футболу.  Цього року Кубок здобув «Харчовик» (м. Червонозаводське), який переміг команду «Форвард» (м. Лохвиця) із рахунком 10:2. У переможців у воротах суперника відзначалися: Будрій Сергій -3 голи, Кононенко Костянтин-2, Дем’яненко Руслан-2, Федоронько Віталій-1, Лесь Вадим-1, Островський Сергій -1 (з пенальті); за лохвичан двічі забив Смакула Михайло.
 
Міський голова Сидоренко Віталій виступив з вітальним словом, висловив подяку всім учасникам змагань та нагородив переможців кубками, медалями та дипломами.
 
Переможцями  номінацій стали:
Максим Вовк - «Кращий воротар»;
Сергій Будрій – «Кращи ... Читати далі »
Переглядів: 412 | Додав: Katuha | Дата: 26.03.2015

Чи Ви коли-небудь довгий час не виходили за межі свого житла? Декілька тижнів або, можливо навіть, місяців. При цьому займаючись одним і тим самим. Щоб кожен наступний день був як попередній. Ні? Ну, тоді мені складно буде передати ті емоції, які відчуває малеча, яка живе в дитячих будинках.
Одного разу я побачила статтю в Інтернеті про дитячі будинки  і  відразу ж замислилася - як же там жити? Чи є якась надія на майбутнє? Чи хто піклується про ту малечу?
У мене є маленький братик, йому всього 3роки, а тому я знаю, як таким малюкам не вистачає уваги, піклування та тепла. І я вирішила зайнятися доброю справою, а чому б і ні? І дітлахам приємно буде, і я буду задоволена. Того ж самого дня я знайшла список дитячих будинків, в які ми змогли б відправити щось корисне.
Уже наступного дня я запропонувала цю ідею своїм однокласникам.  Десь за 2 тижні ми  назбирали надзвичайно багато корисного. Небайдужі приносили все, починаючи від ... Читати далі »
Переглядів: 361 | Додав: Katuha | Дата: 26.03.2015